Connection Information

To perform the requested action, WordPress needs to access your web server. Please enter your FTP credentials to proceed. If you do not remember your credentials, you should contact your web host.

Connection Type

درگذشت ناگهانی صبا صادقزاده | کایزن

درگذشت ناگهانی صبا صادقزاده

وقتی نو گل نشکفته ای از بوستان علم و ادب ناهنگام چیده می شود، قلب هر انسانی را به درد می آورد. وقتی فردی باهوش، با سواد و نخبه از جمع ما می رود نه فقط ضایعه برای بازماندگان، بلکه کلیت جامعه را نیز متاثر می کند. چرا که آمار چنین افرادی در جامعه بسیار کم است. برای اینکه صبا صادقزاده ها به این قابلیت برسند که در دانشگاهی معتبر مدرک تحصیلی با مدارج عالی گرفته و جهت ادامه تحصیل و ارتقای علمی در جوامع با سطوح پیشرفته فرستاده شود، چه هزینه ها و سرمایه گذاری های عاطفی، مالی و اجتماعی که رویش انجام نگرفته!

این ضایعه نه فقط برای خانواده محترم صبا، بلکه کلیت جامعه است.

او از دانش آموزان تیز هوش شهرستان و فارغ التحصیل  مقطع کارشناسی ارشد مکانیک از تهران بود که برای ادامه تحصیل در کشور آلمان بورسیه دریافت کرده بود.

به گزارش دهقان نیوز نیز مطلع شدیم آن مرحومه که دیروز برای انجام کار اداری به تبریز مراجعه کرده بود شب هنگام در یکی از خوابگاههای دخترانه دچار گاز گرفتگی شد و با همه ی آرزوهای بلندش به دیار حق پروازکرد.

بدینوسیله مرکز مشاوره کایزن این اتفاق دردناک را تسلیت عرض میکند.

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “درگذشت ناگهانی صبا صادقزاده”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آزمون آنلاین

آزمون آنلاین

مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi

ویدئو برتر

باز کردن چت
سلام
نیاز به مشاوره دارید؟

پشتیبانی سایت توسط اردپرو