مادرم به من انرژی منفی می دهد!

انرژی

سوال:

سلام خسته نباشید، در مورد یه موضوعی راهنمایی میخواستم من بیست سالمه والان در دوران عقدم و من اکثر مواقع خونه مادرشوهرم هستم وخیلی کم خونه خودمون. چون مادرم طی مشکلاتی زیادی که داشته و اتفاقاتی که براش افتاده نسبت به همه چیز و همه کس بدبین و منفی گراست. خیلی انرژی منفی به من میده و خیلی ناامید و نگرانه
البته تا حدودی حق داره ولی برای من تحملش سخته چون من همش دنبال هیجان و شادی هستم ولی وقتی خونه ام خیلی ناراحت و افسرده میشم از اون طرفم دوست ندارم زیاد خونه مادرشوهرم بمونم لطفا کمکم کنید.

پاسخ:

دوست عزیز. در جامعه و محیطی که ما زندگی میکنیم انرژیهای منفی و مثبت فراوانی به حالت امواج در فضایی مغناطیسی و روانی ما را احاطه کرده است و متاسفانه نوع بشر بیشتر تحت تاثیر انرژی منفی قرار میگیرد. همه‌ی ما روزانه در معرض انرژی منفی دیگران قرار داریم و بایستی این مهارت را یاد بگیریم که انرژی های مثبت را جذب و انرژی های منفی را از خود دفع کنیم.

🔮هم‌دردی و صحبت از وقایع و رویدادهای تلخ و منفی گذشته با افراد پیرامون یکی از راههای جذب و تقویت انرژی منفی هستش که بایستی به شدت ازش اجتناب کنیم.

🔮در مواقعی که فرد همجوارتان تفکرات و احساسات سمی دارد بهیچومه وارد رابطه نشده و فضا را عوض کنید، با یک موسیقی یا فیلم خنده دار یا صحبتهای با مزه و حتی مسخره بازی میتوانید فرد همجوارتان را از حالت منفی بودن درآورید. به هیچوجه تحت تاثیر فردی که احساسات سمی دارد قرار نگرفته وی را همراهی نکنید. مخصوصا وقتی که این همراهی با همدردی شروع شود. می‌دانید چگونه این هم‌دردی می‌تواند باعث شود منفی‌نگری آنها در شما رخنه کند.

🔮اگر نتوانستید تاثیر مثبت در فرد ایجاد کنید محل را ترک کرده و خودتان را با مشغله هایتان سرگرم کنید  قرار نیست شما بتوانید همه را راضی کنید و بیش از اندازه به دنبال خوشحال کردن آدم‌های سمی نباشید. منفی‌نگری آنها از ناشادمانی‌ نشات می‌گیرد و شادمانی بایستی از درونِ خودِ آنها به وجود بیاید. سعی کنید آنها را خوشحال کنید ولی اگر نشد، زیاد پافشاری نکنید و انرژی تان را هدر ندهید. تمام چیزی که اتفاق می‌افتد آن است که انرژی‌تان تا سطح انرژی آنها افت خواهد کرد.

🔮منفی بودن را به زندگی‌تان دعوت نکنید.

💫محیط اطراف‌تان می‌بایست معبدتان باشد، و شما قرار نیست بخواهید اجازه بدهید آدم‌های منفی به آن معبد وارد شوند. البته، بگذارید همان اطراف توقف کنند، ولی هرگز از آنها دعوت نکنید که داخل شوند و در آن‌جا بمانند. آنها به شما یا خانه‌ی شما احترام نخواهند گذاشت.

🔮به آنها اهمیت ندهید.

💫فقط منفی نگری را نادیده بگیرید. اگر به اانرژی‌آشام‌ها اهمیت ندهید، چیزی از شما بیرون نخواهند کشید و نهایتا آنها و انرژی سمی‌شان آن‌جا را ترک خواهند کرد.

🔮فقط مسئول خودتان باشید.

💫شاید جهان آدم‌هایی را می‌فرستد تا ما را بیازماید و ببیند ما از چه چیزی ساخته شده‌ایم. وقتی کنار آدم‌هایی هستید که دروغ می‌گویند و شما را می‌آزمایند، احتمال دارد واکنش‌تان تعیین کند که آیا آن آزمون را با موفقیت می‌گذرانید یا نه. شما فقط مسئول خودتان هستید.

با آرزوی موفقیت

ایلقار موذن زاده(روانشناس)

💒 @ilqarmoazzen

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “مادرم به من انرژی منفی می دهد!”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آزمون آنلاین

آزمون آنلاین

مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi

ویدئو برتر

باز کردن چت
سلام
نیاز به مشاوره دارید؟

پشتیبانی سایت توسط اردپرو