چطور در خودمان انگیزه ایجاد کنیم؟

سلاااااااام کایزنی های عزیز
امیدوارم یک صبح دل انگیز و پر انرژی دیگری رو شروع کرده باشین.
مهمترین چیزی که نباید هیچوقت فراموش بشه اینه که آینده آجر به آجر ساخته میشه و این رفتارها و افکار هر روزه شماست که نتایج شما در آینده رو تعیین میکنه. ما پس از یک مدتی تبدیل به همان کسی می شویم که هر روز به آن فکر و عمل میکنیم. تکرار هر روزه یک کار و عادت هستش که ما رو به موفقیت نزدیک و نزدیکتر میکنه.
جملات انگیزشی ای که هر روز باید به خودتون متذکر بشوید

امروز باید انجامش بدید
شما باید کاری را که خیلی وقت است از انجام دادن آن طفره می رفتید را امروز انجام دهید… شما باید قورباغه زشت را قورت دهید. یعنی به سراغ انجام دادن کاری برید که مدتهاست می ترسین ازش و به تعویق میندازینش
راه حل، خارج از گزینه های ممکن است
این جمله، دلیلی محکم دارد. تفکر خلاقیت گرا، باعث موفقیت اکثر افراد موفق دنیا شده. شما اگر بتوانید به راه حل های خلاق در زندگی تان استفاده کنید، همیشه یک قدم از دیگران جلوتر خواهید بود.
امروز ،روز شما است
چرا امروز؟ هر روز ۲۴ ساعت است، این ۲۴ ساعت برای همه یکسان است، چه شما، چه من و حتی بیل گیتس نیز در یک روز ۲۴ ساعت دارد. زمان همه مان مساوی است، اما آیا همه مان به بهترین شکل از آن استفاده میکنیم؟
این نیز بگذرد
در سخت ترین شرایط و پدیدار شدن مشکلات در زندگی، همیشه یادتان باشد : همه ی آنها گذرا هستند… هیچکدام از آنها نیامده اند تا ابد بماند.
اطرافتون رو با باهوش ترین افراد پر کنید که بهتون کمک کنند تا به خواسته تون برسید
مدیر هستید، این جمله کمک بزرگی به شما خواهد کرد که از حداکثر پتانسیل تیم کاری تان استفاده کنید.
سخت تلاش کن، جواب همین نزدیکی هاست
استرس و اضطراب معمولا از عدم وجود جواب صحیح برای سوال آتشین ناشی میشود. روزتان را با این طرزفکر شروع کنید که به پاسخ سوال تان خیلی نزدیک شدید.
شما تنها فرد حاضر با استعداد و نبوغ مورد نیاز و منحصر بفرد هستید
گاهی اوقات ما خودمان و داشته هایمان را دست کم میگیریم… بهتر است یادمان باشد خداوند فقط ما را به همین شکلی که هستیم آفریده، ما خاص آفریده شده ایم، مانند ما نه وجود داشته، نه وجود دارد و نه وجود خواهد داشت.
حتی اگر شکست بخورید، یک قدم به خواسته تون نزدیک تر خواهیدشد
این جمله به شما کمک میکند از شکست خوردن نترسید… اولین و بزرگترین ترس از شروع کاری، ترس از شکست خوردن است ! پس به کمک این جمله، بر ترس از شکست غلبه کنید.
هر روز یک فرصت است
زمانی که مشغول به بازی های موبایل هستید یا زمانتان را صرف تماشای تلوزیون میکنید، یادتان باشد. دیگر هیچوقت این روز را نخواهید داشت… روزهایی که گذشتند تکرار نخواهد شد.
در پایان یادتون نره که شما به عنوان اشرف مخلوقات و به عنوان یک انسان می تونین رشد کنین و موانع سر راهتون رو بردارین اما موانع سر راهتون نمی تونن رشد کنند، پسسسسسسسس اقدام کنین و بدونین که هیچ چیز نمیتواند جلوی شمارو بگیرد

 

ایلقار موذن‌زاده(روانشناس)

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چطور در خودمان انگیزه ایجاد کنیم؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آزمون آنلاین

آزمون آنلاین

مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi

ویدئو برتر

باز کردن چت
سلام
نیاز به مشاوره دارید؟

طراحی سایت , بهینه سازی سایت