چگونه یک بیوه را برای ازدواج دوم بدون اطلاع همسرم متقاعد کنم؟

ازدواج دوم مخفیانه

سوال:

ضمن خسته نباشید به شما و همکارانتان سوال: بنده یه مرد ۳۰ ساله هستم و دوتا بچه و زنم هم  دارم  من قبل از اینک ازدواج کنم  عاشق یه دختری بودم که ازدواج کرد و رفت حال بعد از ۶ سال شوهر دختره بر اثر مریضی به رحمت خدا رفت سوال من این است که چطور می تونم این دختره را بسمت خود جذب کنم  البته چند بار  بصورت اس ام اس  و تلگرامی بهش پیام دادم ولی ایشون اصلا به من محل نمی زاره و جواب پیام ها را نمی ده  یادم رفت بگم این دختره از فامیلای نزدیک خانمم هست و رفت آمد خانوادگی داریم با هم  فقط می خواستم بدونم قوانین جذب را چطور اجرا کنم تا این خانم بسمت خودمان جذب کنیم .

پاسخ:

🔮 اگر مساله را از جنبه حقوقی و شرعی بررسی کنیم برای ارتباط با این خانم بیوه شما بایستی رضایت خانم شرعی و قانونی خودتان را جلب کنین که به نظر بعید میرسه و اگر از جنبه عرفی و اخلاقی به قضیه نگاه کنیم از این دیدگاه نیز انجام چنین کاری (یعنی برقراری رابطه با خانم بیوه) رفتاری نامناسب هستش که میتونه زندگی خود شما رو به تباهی بکشونه.

🔮من توصیه میکنم که اول شما جنبه های مختلف برقراری رابطه با این خانم را بررسی کرده سپس راههای جذب را جستجو کنید. اگر شما با ایشان بصورت پنهانی هم رابطه برقرار کنید، باز هم به احتمال زیاد با مشکلاتی روبرو خواهید شد. در مورد مشکلات ازدواج موقت اگر طوری عمل کنید که همسرتان نفهمد بازهم با مشکلاتی میتوانید مواجه شوید. با عمیق تر شدن رابطه شما روز به روز از همسر خودتان دورتر خواهید شد و همسرتان نیز این را احساس خواهد کرد و طبیعتا شاید ایشان افسرده شود یا پرخاشگری کند و کار به طلاق و خیانت و ازهم پاشیدگی کانون خانواده منجر شود.

🔮 از طرف دیگر احتمال دارد رابطه شما با خانمی که شوهرش فوت کرده رفته رفته عمیق تر شود و او نخواهد که شما را از دست بدهد و به روشهای مختلف متوسل شود. مثلا با تهدید به آبرو ریزی از شما اخاذی عاطفی و حتی مالی کند، ولی به هر حال اگر با این قرائن و شواهد مطمئن هستی که این کار را نخواهد کرد از این ناحیه هم باز مشکلات مرتبط با خانم خودتان ایجاد خواهد شد و جذابیت آن زن ممکن است باعث شود که ارتباط شما با همسرتان را تحت الشعاع قرار بدهد. لذا برای اینکه با همسرتان مشکل پیدا نکنید و محبتتان به او کم نشود، سعی کنید رابطه تان را با همسرتان تقویت کنید.

💫با آرزوی موفقیت💫

ایلقار موذن زاده(روانشناس)

@ilqarmoazzen

 

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

0 دیدگاه در “چگونه یک بیوه را برای ازدواج دوم بدون اطلاع همسرم متقاعد کنم؟”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آزمون آنلاین

آزمون آنلاین

مجوز فعالیت سایت

logo-samandehi

ویدئو برتر

باز کردن چت
سلام
نیاز به مشاوره دارید؟

پشتیبانی سایت توسط اردپرو